Formulář byl vyroben v aplikaci formees.com
Online nástroj na tvorbu formulářů

VOLBA SKŘÍŇKY

Typ skříňky:

cm

cm

 

cm

cm

Čelní skla terária:

Odstín lamina:

VOLBA POZADÍ

X

B

Zvolte na kterých stranách má být pozadí zhotoveno:

ROZMĚRY:

Zvolte povrchovou úpravu pozadí:

Zvolte barvu pozadí:

Volba elektro doplňků:

OSVĚTLENÍ:

Osvětlení ovládané dig časovačem

Digitální časový spínač napojený na zvolené osvětlení s možností týdenního nastavení PO-NE a max 10 cykly ZAP/VYP denně.

 
 
El. příprava pro zářivku

Elektrická příprava pro 1-3 klasické nebo UVB zářivkové trubice.

Při montáži do terária je vždy použita maximální možná délka trubice v závislosti na šířce terária. Samotná trubice není součástí této el. přípravy. V ceně je zahrnut elektronický startovací předřadník, zářivkové patice, kabeláž a spínač.

Osvětlení výhřevné

Keramické světlo zavěšené na řetízku s klasickou žárovkovou objímkou E27 max 80W . Vysoká tepelná odolonost, kombinace keramiky a kovu bez použití plastů. Světlo je dodáváno vždy v stejné povrchové úpravě jako pozadí v teráriu.

POZNÁMKY:

JMÉNO A PŘÍJMENÍ:

E-MAIL:

Topný kámen

Topný kámen je určený ke zvyšování tělesné teploty u plazů a vytápění terária. Má nízkou spotřebu el. energie. Vyroben je z ploché přírodní břidlice. Povrchová teplota kamenne je 35-50 °C v závislosti na okolní teplotě. Kámen má zabudovanou kruhovitou topnou spirálu, která zaručuje rovnoměrné vyzařování tepla. Bezpečný provoz 24h denně.

 

DRUH ZVÍŘETE:

El. ventilace

Tichý ventilátor zaručující dobrou cirkulaci vzduchu, odvod nadměrné vlhkosti a tepla z terária. Součástí je 12V adaptér s regulátorem otáček.

 
Teploměr

Měří teplotu. Rozsah měření teploty:  -20 až +40C°

Vlhkoměr

Měří vzdušnou vlhkost. Rozsah měření vlhkosti:  0 až 100%.

+

hlídaná teplota dig. termostatem

Digitální termostat napojený na výhřevné osvětlení. Neustále měří a zobrazuje aktuální teplotu v teráriu. Podle nastavených hodnot v paměti osvětlení zapíná nebo vypíná.

+

Stmívač žárovky

Tímto zařízením lze zesilovat nebo zeslabovat sílu osvitu u klasických (výhřevných) žárovek a tím zárověň regulovat teplotu v teráriu. Používáním stmívače docílíte také delší životnosti žárovek.

Tlakové el. rosení

Tlakové rosení je zařízení, které imituje přírodní déšť, zvyšuje vlhkost vzduchu, funguje i jako zdroj vody pro plazy olizující kapky z listů rostlin.

- ? -

Mírně členité pozadí zabírá v teráriu minimum jeho objemu. Je vhodné pro druhy zvířat lezoucích především po zemi nebo větvích a rostlinách. Např. chameleoni, felzumy, hadi, pavouci.  

- ? -

Středně členité pozadí obsahuje římsy a záhyby. Je vhodné pro většinu druhů zvířat. Např. agamy, leguáni, hadi, pavouci apod. 

- ? -

Velmi členité pozadí zabírá velký objem terária. Obsahuje velké množství říms, záhybů a průlezu. Je vhodné především pro druhy zvířat lezoucích většinu dne po skalách a kamenech. Např. gekončíci a pod.

- ? -

Je vhodné spíše pro druhy zvířat schopných lézt po hladkých površích. Např. žáby, pavouci, hadi, felzumy apod. 

- ? -

Je vhodné pro druhy zvířat menšího vzrůstu lezoucích po skalách. Např. gekončíci.

- ? -

Je vhodné pro většinu druhu zvířat lezoucích po skalách a kamenech. Díky hrubosti zrnek jsou zvířata schopná se udržet na pozadí i na velmi strmých stěnách. Např. agamy apod.

V případě, že jste zvolili některou ze stran X a Y prosklenou, je pozadí zhotoveno pouze okolo prosklení. U skříněk 24, 25, 26 volíte pozadí pouze na stranách A a B.

- ? -  skrytá nápověda

*

povinná položka

*

*

*

*

Zvolte členitost pozadí:

Zvolte doplňky k pozadí:

kapsy na živé rostliny v pozadí

Kapsy na živé rostliny jsou výčnělky nebo jamky v pozadí ruzných tvarů, do kterých je možno zasadit a trvale pěstovat živé rostliny. Standartní velikost kapsy  je +/- 10x10cm. Kapsy je možno vyrobit i v jiných libovolných velikostech. Pokud není určeno jinak je umístění kapes na pozadí náhodné.

úkryt v pozadí

Jeskyňka slouží především jako úkryt. Zvířata ji také rádi s oblibou používají jako kladiště vajec. Velikostně se rozděluje do 3 skupin malá cca 10x10cm , střední cca 30x30cm a velká cca 60x60cm. Velikost jeskyňky je při výrobě zvolena podle druhu zvířete.

*

*

*

- ? -

Uvěďte prosím zvíře pro které má být terárium určeno.

cm

 

cm

 

V případě, že jste zvolily typ skříňky 24, 25 nebo 26 políčko (strana X) a (strana Y) nevyplňujte.

Cena: 690 Kč /ks

Cena: 490 Kč / ks

Cena: 1.890 Kč

Cena: 390 Kč 

Cena: 390 Kč

Cena: 690 Kč

Cena: M 390 Kč / S 490 Kč / V 590 Kč

Cena: 150 Kč

Cena: 150 Kč

Cena: 1.590 Kč

+

Zásobník vody

Zásobník vody je plastová uzavíratelná nádobka obdelníkového tvaru o objemu 2L. Součástí nádobky je i speciální kovový držák, ze kterého lze nádobku jednoduše vyjmout a doplnit vodou popřípadě vypláchnout od usazených nečistot.

Cena: M - 120 Kč / S - 250 Kč  / V - 500 Kč 

 Velikost Vám zvolíme podle druhu zvířete.

Cena: 80 Kč / ks

Cena: 250 Kč

POŽADUJI KOMPLETNĚ ZAŘÍZENÉ TERÁRIUM VČETNĚ ROSTLIN A DEKORACÍ

HLADKÉ

PÍSKOVÁNÍ JEMNÉ

PÍSKOVÁNÍ HRUBÉ

POHLED SHORA

POHLED SHORA

A

Y

A

B

X

Y

Vt

Vp

Strana X :

Strana Y:

HRANATÉ

TVAROVANÉ

- ? -

Uveďte prosím název města ve kterém bydlíte. Slouží pro výpočet ceny dopravy a montáže terária v případě objednání.

MĚSTO:

*

VZORNÍK POVRCHOVÝCH ÚPRAV POZADÍ VZORNÍK LAMINA VZORNÍK SKŘÍNĚK